Aylık arşiv Mart 2018

ileSohbet

Omegle TV Görüntülü Sohbet Siteleri

Omegle TV Görüntülü Sohbet Siteleri,  mobil oda ortamında karşınızdaki şahıs ile ister görünümlü ister sesli dilerseniz de yanlızca yazı ile Sohbet Chat yapabileceğiniz bir sistemdir.
Fakat Omegle denince akla ilk gelen kameralı ve sesli chat’ dir.
Bu düzenin işleyişi sıradan Chat sisteminden değişiktir zira karşınıza herhangi çıkan tanımadığınız şahıs ile Sohbet etme olanağı bulmaktasınız.
Eğer karşılaştığınız şahıs ile bahsetmek istemezseniz başka bir deyişle sohbeti kapatırsanız bir ileri şahıs ile seans açmak içersinde “New”düğmesine basmalısınız.
Omegle‘de Sohbet etmek tamamiyle fiyatsız olup, azalık gibi külfetli vaziyetleri istememektedir.
Bu da siteye giren kişilerin doğrudan olarak Sohbet etmeye başlayıp,birçok külfetli uğraştan kurtulmaktadır.
Görüntülü Muhabbet etmek istiyorsak, kamera ve mikrofonunuzun mutlaka olması gereklidir.
Eğer kameranız ve mikrofonunuz var ise bunların ayarlanması içersinde adope flash Player doğrulusunda onay istenecektir.
İzin ver’i seçtiğinizde bütün kamera ve mikrofon ayarlarınız onaylanacaktır ve görünümlü ve sesli Chat Sohbet yapmaya başlıyabilirsiniz.

Mobil Omegle TV Görüntülü Sohbet Sitesi, Eğer şahıs ilginizi çekmezse o vakit klavyenizdeki “Esc” düğmesine ya da ekranınızın sol alt doğrultuda tespit edilen “New” düğmesine tıklamanızkafi olacak.
Omegle de Sohbet eder iken karşınızdaki Stranger: ( Melisa ) Sizin ise You: ( Sen ) şeklinde görünüp Sohbet edilir.

sohbet

omegle türkiye chat 18, bağlan omegle türkiye, omegle benzeri görüntülü siteler, omegle random chat, omegle benzeri siteler türkiye, omegle benzeri 50, görüntülü chat, omegla mobil, omegle benzeri siteler, chat alternative, görüntülü chat, bağlan omegle türkiye, omegla sohbet, omegle tarzı, siteler, omegle apk, omegle dns, chatki

ileSohbet

Mirc Script Sohbet Etme Programının Tarihçesi

khaled mardam bey

Mirc Script Sohbet Etme Programının Tarihçesi, Kullanmış olduğumuz mIRC programının da bir süreç  tarihçesi var ve bu tarihçeyi sizler için paylaşıyoruz.

Sizlere kalifiye bir ortamda sohbet etme olanağı surduğumuz programımız mIRC Chat programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC(Internet Relay Chat) sunucularına bağlanıp muhabbet etmeyi gerçekleştiren bir iradeci programdır.

Mirc Script ilk Yapan Kişi Kimdir? Sorusuna yanıt: Khaled Mardam-Bey doğrulusunda geliştirilmiştir.

Ek olarak, mIRC profesyonel kullanıcıların içine kod ilave etmek suretiyledurumu hazırdaki komutları henüz basit bir sekilde yorumlayıp başka kullananlara sunma olanağı vermekte ve dilenen komutları menü durumuna getirerek (scripting) programı henüz kullanılabilir duruma oluşturmaktadır.

Açılımı: (M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat’tir.

IRC sunucularına bağlanmak içersinde kimi programlara lüzumbulunmaktadır.

Bunlardan en tanınmış olanı mIRC’tir, ve mIRC üstünden ferah Sohbet edebilir ve üstünde farklılıklar yapabilir.

mIRC Script’ler mIRC kodlama yöntemi ile yazılmış toplu durumdaki dosyalardır.

Script’lerin yazılma nedenleri defa değişik olabilir.

mIRC Script’in esas emeli, Khaled Mardam-Bey’in yapan bulunduğu mIRC’i kullanırken, komutlarla uğraşmadan, menüler yardımı ile, kullanmayı sağlamaktır.

Bu hususta çoğu görüş ileri sürülebilir.

Bugün, çoğu sosyal paylaşım sitelerinin mIRC mantığının önüne geçtiği düşünülse de, mIRC asla bitmeyecek bir etkileşim aracıdır.

Gizemliliğe olan alaka, bulguların henüz güvenilir saklanabilmesi, istiklalgibi sebepler mIRC’in artıları olarak düşünülebilir.

mIRC Script  coder’leri, mIRC’in görüntüsünü değiştirmek suretiyle programı kişisel hale getirebilir ya da mIRC’e herhangi bir bölgede otomatik işlemler yaptırmak içersin de bu programlamadan yararlanabilirler.

sohbet

ileSohbet

Mobil Türk Sohbet Sitesi

Bedava Mobil Türk Sohbet Sitesi Odaları ile zamanınızı iyi değerlendirebilirsiniz.
Oldukça kolay sunucu tabanlı olan sitemizde  rahatlıkla internet, mobil ve mirc üzerin den girişinizi edinebilirsiniz.
Sürekli ve daima kesintisiz Mobil Türk Sohbet etme fırsatı yayınlayan irc sunucumuz değişik kültürlere sahip insanlarla karşılıklı yazılı metin şeklin de Muhabbet ediyoruz.
Muhteşem dostluklar,aşklar ve sevgiler bu güzel Mobil Türk Sohbet portalımımız da sürdürmekteyiz.
Her geride bıraktığımız gün bünyemize yep yeni arkadaşlarımızı aramıza katıyoruz. Ücretsiz Mobil Türk Chat Odalarımız ile üyeliksiz işlek aktif Chat yapmanın yararları defa oluyor. Sosyal çevren gelişiyor ve tartışırken konuşurken değişik bilgiler ediniyorsun.Vede  insanlara sohbetlerin ile büyüleye bilirsin. Kızlarla Chat ve erkeklerle sohbetlerin birlikte bulunduğu Mobil Türk Sohbet sayfamız çevrimiçi olarak daimi açıktır. Dünya’nın her yanın dan gelen kullanıcılarımızın bizleri seçenek etmesidefa mutlu ediyor. Ve bu sunucumuzun henüz iyi şık moda tasarımlarla tasarım etmemizi sağlıyor. Yetişkin insanlar olsun gençlerimiz olsun her yaş gruptan olan Mobil Türk Sohbet sitemiz birçok dostlarımıza ev sahipliği gerçekleştirmektedir. Bizler Mobil Türk Sohbet etmek dilediğiniz vakit her anınız da yanınız da olmak istiyoruz.
Neşeli sohbetlerin döndüğü Chat severlerle bir ara vakit geçirirken vakitlerin sebep geçtiğini anlayamıyoruz.
Çünkü ciddi güzel dostluklarla muhabbet ettikçe koyulaşıyor ve epey tatlı sohbetlerin gerçekleşmesine fırsat oluyor.
İşlek bizim Mobil Türk Sohbet mekanımız da dileğiniz her daim giriş yapabilirsiniz.
Aktif Fiyatsız Mobil Türk Sohbet Odalarımız ile çet yapmanın rahatlığını yaşayın.

Sohbet sitemizi seviceksiniz sizlerde sohbetin tadına varmak istemezmisiniz. Her şehirden sohbet odalarımıza gelen insanlarla tanışıp kaynaşmayı kim istemez. Yapabiliceğiniz tek şey aşağıda gördünüz butona tıklayarak siteye giriş yapmak ve gerçek sohbet’in tadına varmak.

Bir tıkla yanınızdayız.

sohbet

ileSohbet

Dostça Sohbet Siteleri

İnsanların asli gereksinimi iyi bir dostla dostluk kurup hayatının en güzel süresini geçirmektir.
Bu nedenle güvenle arkadaşlık yaşam sürdürmek içersin de rahatlıkla arkadaşlarınızla dan ahenkli şahıslarla Dostça Sohbet Siteleri arayışına geçmektedir. Dostluk Sohbeti ile kurulan etkileşim ehemmiyetlidir.
Bayanların ve erkeklerin Dostça Sohbet Eşi Bulması içersin de Chat siteleri daha faydalıdır.
Sanal alem de hiç zamanınızı kaybetmeden anın da Sohbet Dostu sayfaların da kendisine göre dostluklar kurmak kolay ve tercih yapmakta kesinlikle ilgi edilmesi lüzumlenen unsurdur.
Sonuçta arama motorları ile rahatlıkla insan arkadaşlık yaşam arkadaşını bulabilir ve kendisi Dostça Sohbet eşini belirleyebilir. Her insanla anlaşmak zahmetlidir. Bu vaziyet yerde iğne aramak gibi bir şeydir.
Online Dostça Sohbet Odaları içeriğinde birçok kültürlere sahip insanları birlikte buluşturduğu içersin de tercih inşa etmek basit ve emin.
Bazen sırlarımızı,dertlerimizi ve mutluluklarımızı anlatacak ona içimizi dökerek rahatlaya bileceğimiz arkadaşlık Dostça Sohbet Arkadaşına ihtiyaç olur. Ne kadar vakit dan tasarruf edersek bizim açımızdan faydalı gerçekleşir.
Bedava Dostça Sohbet Chat Siteleri vakit bakımın dan epey iyi bir sosyal basın servisidir. İstediğimiz baş da ki dostu bir lâhza evvel bulabiliriz.
Bu surat den kendinize iyi bir arkadaş edinmek istiyorsak. Bizim mekanımızı sınırsız sohbetler edebilirsiniz.
Dostluk Sohbeti, ChatFox ailesi olarak emin ve sohbeti bol kanallarla insanlar ile zaman geçirmek epey eğlenceli oluyor. Bu güzel anları bizimle beraber yaşayabilirsiniz.
Tek yapmanız lüzumlenen sitemiz deki Dostça Sohbet odalarına girip yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

sohbet

ileSohbet

Büyük Sohbet Kanalları Odaları

Canınız sıkkın ve değişik muhabbetler konuları hususları etmek istiyorsundur. Fakat çevren de aynı şahıslarla aynı hususları konuşmaktan bunalmışındır. Bu surat den bizim açımızdan en basit istikameti Büyük Sohbet Kanalları Odaları siteleridir. Sohbet sitelerin de değişik ırklardan kültürlerden katılan kullanıcılar bulunmaktadır.
Bu bölge de bulunan insanlar istedikleri gibi farklı Büyük Sohbet Kanalları Odaları konularına dahil olabiliyorlar.
Sizde bu Chat sitelerine giriş yaparak kadın ve bay kullanıcılarla tanışıp arkadaşlık bağı kurabilirsin.
Bir defa kullanıcının seçenek ettiği Büyük Sohbet Odaları siteleri her lâhza çevrimiçi işlek kanallarıyla hizmettedir.
Bu Eski Sohbet mekanlarda kendisi yerinizi alın ve sohbeti yazışarak doyasıya yaşayın.
Hem değişik Sohbet hususları hemde değişik arkadaşlıklarla kaynaşırsın.
Böylelikle hayatınıza renk katarsınız. Sohbet siteleri ircd server tabanlıdır ve network şebekesi olarak dünyanın her yörüngesinde giriş sağlana bilmektedir.
Oldukça varlıklı bir ortama bulunduran ircd Büyük Sohbet Odaları sunucuları insanların rahatlıkla rahatla odalara giriş edebilmesi içersin ode sizlere fırsatlar sunmaktadır.
Sohbet Hususları, Bunlar; bilgisayarınıza fiyatsız ircd mirc script indirerek sohbete bağlanırsınız, javasız internet site üzerin den sohbete bağlanırsınız, akıllı cep telefonlarınız dan (ios – android) internet Cinsel Büyük Sohbet Odaları olarak bağlanabilirsiniz ya da da Google play store program merkezin de tespit edilen Büyük Sohbet Odaları sitelerin hazırlamış bulunduğu ücretsiz Sohbet program uygulamasını cep telefonunuza indirip sohbete bağlanabilirsiniz.Yani size en fazla hangisi uyuyorsa Chat odalarına bağlanıp sunucuda tespit edilen chatçi arkadaşlarınla konuşabilirsiniz.
Sunucu içerisin de çoğu Büyük Sohbet Odaları bulunuyor ve hangisini dilerseniz girişinizi yapabilirsiniz.

Hemen Sohbet’e Gel 🙂

sohbet

 

ileSohbet

Uygulamasız Ücretsiz Mobil Sohbet Platformu

Uygulamasız Ücretsiz Mobil Sohbet Platformu ChatFox.Net,  Sosyal basın dev ağımız da Avrupa da olan bütün dostlarımıza kapımız açıktır. Dilediğiniz her yer den Mobil Sohbet Platformu ile Avrupalı odalarımıza bağlanabilirsiniz. Bayan Sohbetçi ve bay Sohbetçi arkadaşlarımız ile enerjisi yüksek aktif Mobil Sohbet Platformu odalarımızla hürce ve özgürce gönül rahatlığıyla Mobil Sohbet platformumuz da üyeliksiz mensup olmadan parasız yazışıp tanışabilirsiniz.

sohbet

Keyifli Avrupa Mobil Sohbet Platformu odaları ile tüm Gurbetçi Sohbet arkadaşlarımızı aynı çatı altın da buluşturarak değişik her baş dan fikirlerle düşüncelerle sohbetler dönmektedir.
Saatlerce çevrimiçi olarak kızlar ve erkekler birbirleriyle konuşup eski ücretsiz Avrupa Uygulamasız Ücretsiz Mobil Sohbet Platformu kanalımız da tanışıp sanal alem de gerçek yaşantılarına arkadaşlıkları taşıyorlar. Sen de aile gibi sıcacık Mobil Sohbet Platformu ortamımız da görmek isteriz.
Değerli vaktinizi sunucumuz da Avrupa Chat odamızla arkadaşlarınla konuşarak eğlenceli duruma getirebilirsin.
Eğlence, sohbet, oyunlar, radyo yayınları, makara hudutsuz full aktivitelerle dolu Avrupa Mobil Sohbet Platformu odalarımıza katılabilirsiniz.
Aynı vakit da dilediğiniz Uygulamasız Ücretsiz Mobil Chat Platformu odamız da kanal sahibi ya da yetki sahibi olabilirsiniz. Vede sunucumuz da admin de olabilirsiniz. Avrupa Mobil Sohbet Platformu odalarımıza Internet wifi alanların dan bilgisayarların dan veya cep telefonlarınızdan  bağlanabilirsiniz.
Cep sohbetçi olarak ferah kullanımı kolay olan Mobil Sohbet Platformu sitemize cep telefonlarınız ile de bağlanabilirsiniz. Sınırsız aktif sohbetçi arkadaşlarla doyasıya kadınlarla erkeklerle konuşup tanışıp kaynaşa bilirsiniz. Can sıkıntısını gidermede ilaç gibi gelen en uygun sohbetçi siteniz olan ChatFox.Net sayfamız da hayatınızın akışını renklendirebilirsiniz. Dünyanın her bir yanın dan gelen kullanıcılarımız ile doyasıya emin bir biçim de Chat yapmanın güzelliğini yaşam sürdürmek ister misin? Derhal sizi de aramız da görmek isteriz. Ne vakit dilerseniz Avrupa Mobil Sohbet Platformu Odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

ileSohbet

Canlı +18 Sohbet Odaları

En Güzel aşklar ve dostluklar ChatFox.Net ile başlar. Hayatınıza yep yeni ciddi dostluklar katmak ister misin? O durumda tam da aradığın Canlı  +18 Sohbet Odaları ile dostluk sitesi sayfasındasın. Güvenli ve prestijli kıymet veren Chat sitesi olmamız, en fazla seçenek edilen 18 Sohbet Odaları da ehemmiyet taşıyor.
İster yurt dışında ol ister yurt içinde hem de köyde dahi olsanız internetinizin çektiği her yer de 18 Sohbet Odalarımıza bağlanıp anın da yazılı parasız çet platformumuz da yerinizi alabilirsiniz. Sunucumuza 18 Sohbet Odaları olarak giriş yapabilirsiniz. Sohbet etme arzusu olan yaşamına yeni ilişkiler dostluklar katmak isteyen en fazla bizim 18 Sohbet Odaları sitemizi seçenek ediyor.
Hiç beklemeden çevrimiçi muhabbet ediyorsun ve sohbetçi arkadaşlıklarını güçlendiriyorsun. 18 Chat Odaları, Tanıştığın ve kaynaştığın arkadaşlıklarını sanaldan gerçek hayatına taşıyabilirsin. Her kafadan değişik sohbetlerin döndüğü bayan ve erkek arkadaşlarınızla 18 Sohbet Odaları zevkli eğlenceli dakikaların yaşanmasını sağlıyoruz. Gönül rahatlığıyla ChatFox.Net sayfamıza bağlana bilirsiniz. Veya da akıllı android yada ios işletim planlı cep telefonlarınız dan Canlı  +18 Mobil Sohbet Odaları girişinizi yapabilirsiniz. Oldukça defa basit ve kolay kullanımı kolay online dostluk sitemiz de güzel dostluklarla tanışmak istiyorsan. Seni de aramız da görmek isteriz.
18 Sohbet Odalarımıza derhal anlık yazılı Eklendi servisimize ne vakit istersen bağlana bilirsin. Ücretsiz ve üye olmadan mobil 18 Sohbet Odaları sitesi, Arama motorların da “arkadaşlık sitesi arıyorum” , “sohbet dostluk sitesi arıyorum“, “en iyi arkadaşlık sitesi“, “kadınlarla sohbet“, “erkeklerle sohbet” gibi sözcüklerle arama uygulanan her şey aktif 18 Sohbet Odaları sitemiz de mevcuttur. Doyumsuz güler suratlı insanlarla tanışman içersin de aramıza katılmanızı istiyoruz.

sohbet

ileSohbet

Trend Sohbet Odaları

Bayan arkadaşlarımızın boş vaktini değerlendire bileceği en samimi trend Sohbet odaları burada yer almaktadır. Bayan sohbet odaları genç bayan arkadaşlarımıza keyifli sohbet etme olanağını sağlamaktadır. Radyo yayını yapan dj arkadaşlarımızla tanışabilirsiniz. Mobil sohbet platformu girişlerimiz’le gelen kullanıcılar ile konuşarak eğlenceli bir sohbet akışı edinebilir. Zamanını değerlendirebilir. Radyo istek hattından istek’de bulunarak dj arkadaşlarımız ile şarkı akışını kontrol edebilir.

sohbet

Sohbetin vazgeçilmez odaları olarak bilinen trend sohbet odaları ile birbirinden kaliteli yetkili ve kullanıcıları ile sohbet odalarına hakimler. Oyun kanallarında yetkili arkadaşlarımızla oyun oynamanın tadını yaşayabilirsiniz. Canınız mı sıkıldı müzik mi dinlemek istiyorsunuz radyo dinle butonumuzla bunu daha eğlenceli hale getire bilirsiniz.

Evet değerli bayan arkadaşlar sizler için nezih bir ortam yapma gururuyla mobil platformumuz devreye girmiş bulunmaktadır. Trend sohbet odaları için tüm merak ettikleriniz bu bölümde yer almaktadır.

Trend Sohbet Odaları

Sohbet odalarımızda trend sohbeti yakalamak mı istiyorsunuz. Hadi hala ne bekliyorsunuz. Sizler için faaliyet gösteren trend sohbet odalarımıza giriş yaparak bayan sohbet odaları, bay sohbet odaları, sohbet oyun odaları, sohbet radyo odaları ve daha fazlasını sohbet sitesine giriş yaparak odalar arasında gezebilir. Ciddi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sohbet odaları sizler için dizayn edilerek daha en iyi sohbet imkanını sizlere sunmaktadır. Mobil sohbet sitesi ile telefondan sohbet giriş yapma imkanı mümkündür.

Sohbet sitemiz siz değerli kullanıcıları ile olmak’dan çok mutluluk duyuyor. Kaliteli sohbetin buluştuğu tek mekan haline gelmek kullanıcılarıyla mümkündür. Sohbet sunucumuzda sadece sohbet etmiyoruz. Dostluk ve arkadaşlık için samimi ilişkiler kuruyoruz ve sizin önerileriniz ile daha fazla güzelleşiyoruz. Mobil olarak sohbet etme imkanını siz değerli arkadaşlarımızla buluşturuyoruz. Sohbet etmek için sohbet et butonuna tıklayarak sohbet’ e giriş yapabilirsiniz. canlı müzik keyfini sohbet ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Sohbet’in tadını almak istiyorsanız sizleri sohbet platformumuza bekliyoruz. burada sadece sohbet yok dostluk var arkadaşlık var.

ileSohbet

Dini Sohbet Odaları

Günün her anın da online Dini Sohbet odalarımız açıktır. Sizler de Dini Sohbet odalarımıza bağlanıp yeni arkadaşlıklar dostluklar edinebilirsiniz. Dini Konular ile sınırsız keyif verici sohbet etmenin avantajını yakalamanın tam zamanı ve İslam dünyasının tüm Müslüman arkadaşlarımızı DiniSohbet Odalarımıza davet ediyoruz.Dini Chat yaparak sıcacık bir ortam oluşturmaktayız.

Sizlerin rahatla ve güvenle bayan ve bay arkadaşlarınızla seviyeli dostluklar edinebilir güzel arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Akıllı cep telefonlarınız ile mobil dini sohbet konularını kolaylıkla odalarımıza bağlanabilirsiniz. Bütün İslami Müslüman kardeşlerimizi bir araya getirerek en iyi Dini Sohbet mekanı sunmaktayız. Nere de olursanız olun canınız ne zaman isterse DiniChat odalarımıza giriş yapıp sevgili bayan ve bay arkadaşlarımız ile yeni arkadaşlıklar kurup tanışabilirsiniz. Hoş Sohbetler dileriz.

sohbet

ileSohbet

Mobil Pangi Chat Sohbet

Türkiye’nin en fazla aranan Mobil Pangi Chat Sohbet Siteleri arasın da olan öncü ChatFox.Net odalarımız sizlere en iyi imkanlarda katılımcılarımıza kolaylıkla Muhabbet etmeleri içersin de tamamiyle parasız bir şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Pangi Mobil Chat Sitemizde tespit edilen Sohbet Odaları vasıtası ile Kadın ve Bay misafirlerimize yazılı Sohbet ederek dostluk etmeleri epey basit ve emin olmaktadır. Sanal internette bir eşi aynısı olmayan Pangi Mobil Chat Sitemizin yeni dostlar edinerek çevrenizi genişlete bilirsiniz.
Dünya’nın dört bir yanından gelen kullanıcılarımızın PMobil Pangi Chat Sohbet Sitesi olarak bizleri seçenek etmesi gün ve gün bizleri süratli bir şekilde öne  taşımaktadır.

Siz Sohbet severlerimizin hangi ülkeden olursa olsun hangi şehirden olursa olsun Pangi Mobil Chat Odaları ile konuşarak karşınıza çıkar yeni arkadaşlarla iletişiminizi kurabilirsiniz.
Bir lâhza evvel Pangi Mobil Chat Sitesi ile yerinizi almanızı tavsiye etmekteyiz.
Chat sitemize Ücretsiz ve üyeliksiz olmadan  masaüstü,mobil ve tabletleriniz ile  Internette Sohbet seçenekleriyle rahatla giriş yapabilirsiniz.
Her yaş grubumuzun yer aldığı Pangi Mobil Chat Odaların da kendisi akıl ve fikirlerine makul dostluklar arayışına bulunabilirsin.
Seviyeli Gerçek Sohbet Odaları ile birçok kullanıcılarımız Muhabbet ederek iletişimini daha fazla kuvvetlendirmektedir.
Online ve Işlek Pangi Mobil Chat Sitesi olarak parasız konuşarak kızlarla ve erkeklerle aradıkları arkadaşlıklarla tamamiyle orjinal muhabbetlerde konuşabilirsiniz.
Sohbet Kanallarımıza Gurbetten gelen Gurbetçi Sohbet arkadaşlarımızın hemşerilerini bularak birlikte muhabbet ederek memleketlerinin az da olsa özlem giderebilmektedir.
Sohbet Adresimizi Google, yahoo, yandex gibi arama motorlarından da rahatlıkla bulabilirsiniz.

sohbet